Spawacz MIG, MAG, TIG- Belgia

Miejsce pracy: Oostende

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako spawacz

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:

  • Naprawa kontenerów morskich
  • Spawanie różnych konstrukcji (80% MIG MAG, 20% TIG)
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Praca na zmianę dzienną

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 15,77€/h brutto
  • Bony na posiłki 5€ dziennie
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako spawacz
  • Komunikatywny angielski
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Umiejętność czytania i wykonywania planów spawalniczych