OPERATOR TOKARKI CNC-MAZAK

Miejsce pracy: Eindhoven

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako  Operator CNC

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:

  • Praca na narzędziach stosowanych na wiertnicach o wysokich parametrach.
  • Praca  wykonywana na sterowanych przez Mazatrol maszynach Mazak SQT 300M i QT 350M oraz Mazak Integrex.
  • System pracy 2 lub 3 zmiany

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 17-20€netto / godzina
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Praca do podjęcia od zaraz,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata

Wymagania:

  • min.2 lata doświadczenia na podobnym stanowisko
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć do podjęcia długoterminowej współpracy