Operator maszyn, składarko-sklejarka

Miejsce pracy: Wetteren

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator maszyn

Opis stanowiska:

  • Produkcja opakowań z tektury litej, głównie dla przemysłu spożywczego
  • Obsługa składarko-sklejarki
  • Konfiguracja maszyny zgodnie ze specyfikacjami
  • Monitorowanie funkcjonowania i przebiegu pracy maszyn,
  • Dbałość o realizację norm jakości i bezpieczeństwa
  • Dokonywanie odpowiednich regulacji na maszynie zgodnie z instrukcjami
  • Naprawianie drobnych usterek na maszynie, zgłaszanie większych do działu technicznego

Praca w systemie 3zmianowym

– I zmiana: od poniedziałku do czwartku: 6:00-14:00 – piątek: 6:00-11:00

– II zmiana: od poniedziałku do czwartku: 14:00-22:00 – piątek: 11:00-16:00

– III (nocna) zmiana: od poniedziałku do czwartku: 22:00-6:00 – piątek: 16:00-21:00

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 16,50€ brutto/h (w zależności od zmiany)
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport – rower/rower elektryczny

Wymagania:

  • Doświadczenie jako operator maszyn, najlepiej na podobnych maszynach ( dodatkowy atut)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy