Elektryk przemysłowy – Belgia

Miejsce pracy: ROESELARE

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako elektryk

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kabli, umieszczanie znaków i ich podłączanie
  • Montaż korytek kablowych
  • Wykrywanie usterek

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17,15€-21,58€/h brutto
  • Bony na posiłki
  • Stała umowa po pozytywnym okresie próbnym
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako elektryk przemysłowy
  • Komunikatywny angielski
  • Prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy będzie atutem