Pomocnik przy pionowych odwiertach geologicznych BEZ DOŚWIADCZENIA Belgia

Miejsce pracy: Belgia-Zeebrugge

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako pomocnik wiertacza

Opis stanowiska:

  • Firma specjalizuje się w pionowych wierceniach dla projektów geotechnicznych i geologicznych
  • Wykonywanie wierceń (maszynowych)
  • Pobieranie próbek gleby
  • Praca w zespole 2-osobowym – jedna osoba obsługuje maszynę, druga pełni rolę asystenta

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17.615 €/h brutto
  • Vouchery na  żywność 6€ dziennie
  •  Zwrot kosztów podróży za pierwszą podróż do Belgii: 250 €
  •  Możliwe nadgodziny płatne w wysokości 150%
  •  Benefity: 13. pensja, pieniądze na wakacje, dodatek za kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  •  Stałe wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Zaczynasz od umowy o pracę tymczasową, a po roku możesz otrzymać umowę na czas określony

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolność fizyczna do wykonywania wierceń glebowych
  • Doświadczenie w pracach ziemnych nie jest wymagane
  • Mile widziane podobne doświadczenie
  • Umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i samodzielnie
  • Gotowość do pracy na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych i trudnych warunkach