Elektryk budowalny BELGIA

Miejsce pracy: Oostende

Agencja pracy ABC Work (licencja nr 12912) aktualnie poszukuje dla naszych zagranicznych partnerów osób do pracy na stanowisku elektryk budowlany    .

Poszukujemy osób z całej Polski. Praca od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 15,76€ brutto/h , po dwóch tygodniach 19,31€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • Praca przy projektach nowych budynkach na terenie całej Flandrii
  • Podłączanie lamp
  • Przeciąganie kabli
  • Podłączanie gniazdek

Wymagania:

  • Doświadczenie jako elektryk
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Chęć do dłuższej współpracy
  • Mile widziane prawo jazdy i auto