Monter konstrukcji stalowych – zwrot kosztów przyjazdu do Belgii

Miejsce pracy: Wielsbeke

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako monter konstrukcji stalowych

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż konstrukcji budowlanych i budynków przemysłowych – magazyny, hale przemysłowe, biurowce
  • Współpraca z kierownikiem montażu i operatorem dźwigu
  • Praca głównie w delegacjach – 4 dni w tygodniu (Belgia, Francja, Luksemburg), noclegi w hotelach zapewnianych przez firmę

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 17,29€ brutto/h możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Dodatek do pracy w delegacjach
  • Stały kontrakt po okresie próbnym
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii
  • Składki zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
  • Doświadczenie w pracy na wysokości
  • Komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.