Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Holandia- różne lokalizacje

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako mechanik samochodowy.

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka  i serwis samochodów osobowych.
  • Naprawa wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 600-675 € netto / tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych ,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik
  • Komunikatywny język angielski
  • Prawo jazdy kat. B