MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Uden

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako mechanik samochodów ciężarowych .

Jeżeli poszukujesz pracy za granicą – bądź szukają jej Twoi bliscy –  w innym państwie lub zawodzie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w wyborze oferty.

Opis stanowiska:

  • Serwis
  • konserwacja
  • naprawa samochodów ciężarowych i przyczep wszelkiego rodzaju

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 625-675 netto / tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie ,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • co najmniej 4 lata doświadczenia
  • komunikatywny język angielski lub niemiecki
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność