Inspektor kontroli źródła

Miejsce pracy: Holandia- Eindhoven

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Inspektor kontroli żródła

Opis stanowiska:

  • Będziesz odpowiedzialny za znalezienie źródła problemów z jakością, często wspólnie z dostawcami.
  • Na tym stanowisku będziesz w bliskim kontakcie ze swoim zespołem oraz ze współpracownikami ds. kontroli jakości kontrahenta, telefonicznie, online lub fizycznie w siedzibie firmy na całym świecie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17€ do 20€ netto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Praca do podjęcia od zaraz,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie ww zawodzie
  • Doświadczenie w branży lotniczej jest mile widziane, ale nie wymagane.
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat.B

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.