Elektryk/monter rozdzielnic elektrycznych- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii, pokoje jednoosobowe

Miejsce pracy: Wuustwezel

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako monter rozdzielnic elektrycznych

Opis stanowiska:

  • Instalowanie gniazdek, oświetlenia, sieci danych, przełączników i systemów CCTV
  • Montaż, instalacja i podłączanie rozdzielnic

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 18€ brutto/h – w zależności od doświadczenia
  • Bony żywieniowe o wartości 5€ za każdy dzień roboczy
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport – rower/rower elektryczny

Wymagania:

  • Doświadczenie jako elektryk
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego