Wulkanizator

Miejsce pracy: Belgia- różne lokalizacje

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako wulkanizator

OPIS STANOWISKA:

  • Napełnianie uszkodzonych dużych opon (rolniczych/przemysłowych), które napełnia się dobrze zdefiniowanym materiałem, a następnie
    umieszcza w dużych kotłach.
  • Szlifowanie opon (głównie rolniczych, przemysłowych i ciężarowych)
  • Napełnianie opon płynem i polifilem
  • Precyzyjny i sprawny montaż i demontaż opon w pojazdach
  • Wyważanie opon
  • Kontrola opon pod kątem uszkodzeń, zużycia i głębokości bieżnika
  • Naprawa przebitych opon i w razie potrzeby łatanie opon

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 17 € brutto/h
  • Szczegółowy program szkoleniowy z niezbędnym wsparciem
  • Możliwość firmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka  angielskiego
  • Znajomość sprzętu i narzędzi do opon
  • Prawo Jazdy
  • Duża dbałość o szczegóły i umiejętność dokładnej pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.