Tokarz CNC, podstawy j. niemieckiego

Miejsce pracy: Riesburg - Pflaumloch

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Tokarz CNC

Opis stanowiska:

  • Konfiguracja i obsługa tokarek CNC (EMAG, Schütte itp.)
  • Pożądana znajomość sterowania Siemens Sinumerik lub Heidenhain
  • Niewielkie korekty w programie w przypadku odchyleń
  • Wsparcie przy uruchamianiu nowych produktów na tokarkach CNC
  • Optymalizacja bieżących procesów
  • Konserwacja i opieka nad systemami/maszynami i powiązanym sprzętem roboczym
  • Kontrola jakości gotowych części

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2850€ netto miesięcznie
  • Niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • Możliwość skorzystania z firmowego  zakwaterowania
  • Stała opieka polskiego koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Premie za polecenie kandydata do pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie jako tokarz CNC
  • Podstawowa znajomość niemieckiego
  • Auto i prawo jazdy na dojazdy do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.