Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Belgia

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako  Technik utrzymania ruchu.

Opis stanowiska :

  • Wykonywanie harmonogramów konserwacji zapobiegawczej maszyn
  • Prowadzenie działań mających na celu utrzymanie i doskonalenie produkcji
  • Po konserwacji zapobiegawczej lub naprawczej, ponowne uruchomienie instalacji i maszyn oraz ich ponowne przetworzenie na standardowe wyjście
  • Przeprowadzanie pomiarów rejestracyjnych
  • Rejestrowanie zadań
  • Zamawianie części
  • Aktualizowanie schematów
  • Przeprowadzanie i rejestrowanie kontroli jakości
  • Zgłaszanie niebezpiecznych sytuacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 22€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania w pokojach 1 osobowych
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Bonus wakacyjny – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Świadczenia na każde dziecko
  • Zapewniony transport – rower
  • Umowa o pracę zgodna z prawem belgijskim,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Motywacja do pracy
  • Dobra znajomość mechaniki