Stolarz, produkcja drzwi i okien z drewna

Miejsce pracy: Aarschot

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako stolarz

Zakres obowiązków:

  • Firma zajmuje się produkcją drzwi, okien oraz bram z drewna
  • mierzenie materiałów i przygotowanie do obróbki
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • składanie elementów i klejenie
  • lakierowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od  17,20€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii,

Wymagania:

  • doświadczenie jako stolarz minimum 5 lat
  • znajomość maszyn do obróbki drewna
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego