Specjaliści w produkcji samolotów

Miejsce pracy: Hamburg

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako: mechanik lotniczy,  malarz samolotów, ślusarz lotniczy, elektryk lotniczy

Opis stanowiska:

  • Produkcja samolotów
  • Montaż poszczególnych elementów
  • Okablowanie
  • Malowanie kadłuba samolotu
  • Podłączenia elektryczne
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3000€ netto miesięcznie+ dodatki
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Cykliczne podwyżki
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie w jednym z ww. zawodów
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz znajomość języka angielskiego