Spawacz /Mechanik

Miejsce pracy: Belgia- Waregem

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Spawacz/ mechanik

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie specjalizującej się w budowie, naprawie i konserwacji przyczep,
  • Godziny pracy 8- 16.30 ( możliwe nadgodziny)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 16€ do 21,56€ brutto/h zależy od doświadczenia
  • Bony ekologiczne
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje 1 osobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenia jako spawacz/mechanik, znajomość mechaniki samochodów ciężarowych będzie ogromnym atutem
  • Ważne certyfikaty będą dużym atutem
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Prawo jazdy
  • Chęć rozwoju i  długotrwałej  współpracy