Spawacz MAG, bez znajomości języka

Miejsce pracy: Beiningen

ABC Work

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako spawacz MAG

OBOWIĄZKI:

  • Spawanie części ramowych do budowy maszyn
  • Spawanie MAG w obszarze cienkiej blachy stalowej ok. 1,5 – 2,5 mm zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Przeróbki spawalnicze – szlifowanie, polerowanie itp

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 15€ brutto/h + 24 € diety dziennie
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Możliwość firmowego zakwaterowania, darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych bądź pokój jednoosobowy za dopłatą
  • Ubezpieczenie
  • Pomoc w dopełnieniu formalności
  • Dobre warunki pracy
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako spawacz
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy