Kontroler jakości, Holadnia -pokoje jednoosobowe

Miejsce pracy: Eindhoven

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako kontroler jakości

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w firmie produkcyjnej w branży lotniczej
  • Przeprowadzanie głównie kontroli wizualnej części i elementów metalowych oraz dbanie o niezbędną administrację
  • Praca na dwie zmiany

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 17-20€ netto/h
  • Holenderska umowa o pracę
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowanie, pokoje jednoosobowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako kontroler jakości, mile widziane w branży lotniczej, motoryzacyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość norm AS9100 i AS9110
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy