Pracownik obróbki metali

Miejsce pracy: Belgia

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik obróbki metali.

Opis stanowiska:

  • Będziesz odpowiedzialny za projekt skupiający się głównie na przekładniach.
  • Ręczna obróbka elementów metalowych zgodnie ze specyfikacją techniczną.
  • Obsługa różnych maszyn i narzędzi do produkcji komponentów.
  • Zapewnienie prawidłowych ustawień i narzędzi w celu spełnienia pożądanych specyfikacji.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia, że wszystkie elementy spełniają standardy.
  • Konserwacja i utrzymywanie w czystości używanych maszyn i narzędzi.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zaczynające się od 17€ brutto/h
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe, woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dodatki na każde dziecko
  • Zapewniony transport – rower/rower elekryczny

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie jest dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
  • Wnikliwość techniczna i zdolności matematyczne
  • Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej.