Pracownik obiektu (lotniska) „Złota rączka”

Miejsce pracy: Belgia- Bruksela

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik obiektu.

Opis stanowiska:

  •  Naprawy elektryczne (bramy elektryczne, kable elektryczne)
  •  Prace murarskie i remontowe
  •  Praca na wysokości
  • Wymiana i montaż okien
  • Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych
  •  Podstawowe naprawy (mechaniczne i elektryczne) różnego typu maszyn (często mają do czynienia ze starszymi maszynami, które wymagają dostosowania do nowych belgijskich procedur bezpieczeństwa: frezarki/wiertarki/tokarsko/giętarki)
  •  Wdrażanie nowych urządzeń elektrycznych/elektronicznych w istniejących obwodach elektrycznych
  •  Montaż generatorów prądu dla systemów programowania CNC, tak aby mogły one pracować stale, także podczas konserwacji silników i montażu innych części.
  •  Wdrążanie nowych systemów hamowania awaryjnego na istniejących torach
  •  Umieszczenie ekranów/zasłon bezpieczeństwa
  • Umieszczenie czujników (czujniki światła, czujniki dotyku, czujniki przełączania itp.)
  • Spawanie (MIG/MAG, elektroda) ram/małych ogrodzeń wokół obszaru głowicy tnącej
  •  Wiercenie otworów w elementach metalowych
  • Szlifowanie, malowanie, montaż nowych części zabezpieczających (metalowe ramy, siodła,…)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 16€ brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość obwodów elektrycznych (trójfazowych, torowych itp.)
  • Znajomość generatorów prądu do silników elektrycznych (380V)
  • Dobra wiedza z zakresu elektryki i elektromechaniki
  • Dyplom szkoły technicznej (elektryka, mechanika lub coś pokrewnego)
  • Komunikatywna znajomość angielskiego