Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: OOSTENDE

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako cieśla szalunkowy

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie szalunków do konstrukcji betonowych na  placach budowy
  • Montaż szalunków modułowych
  • Układanie i montaż zbrojenia żelbetowego.

Oferujemy:

  •  Wynagrodzenie minimalne od  17,38€- 20,37€ brutto/h
  • Dodatek na odzież w wysokości 0,50 € dziennie + dodatek na paliwo
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako cieśla
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego
  • Prawo jazdy