OPERATOR CNC – frezarki 21€netto/h

Miejsce pracy: Eindhoven

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator CNC

Opis stanowiska:

  • Praca na 5-osiowej frezarce Matec ze sterowaniem Heidenhain i/lub 5-osiowej tokarce Gildemeister z możliwością frezowania i sterowaniem Sinumerik
  • Ustawianie i programowanie podczas poprawiania i modyfikowania części lotniczych w nowo wybudowanej fabryce
  • Praca w systemie dwu zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 16€ – 21€ netto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Praca do podjęcia od zaraz,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako operator frezarki CNC,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,