Oferta number: 4018

Operator wózka widłowego (+obsługa skanerów ręcznych) – Niemcy

Miejsce pracy:
Data: 11 października 2021

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku operator wózka widłowego

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Operator wózka widłowego i obsługa skanerów ręcznych

Miejsce pracy: okolice Montabaur, Niemcy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 14€ brutto/h + 20€ diety dziennej + 20€ dodatku do zakwaterowania
  • niemiecka umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • darmowe zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy
  • praca w systemie 3 zmianowym (Poranna zmiana: 06:00 – 14:30, Popołudniowa zmiana: 14:30 – 22:15, Nocna zmiana: 22.15 – 06.00)
  • praca od poniedziałku do soboty

Zakres obowiązków:

  • Bezpieczny i ostrożny załadunek wyrobów gotowych (IBC, beczki PE, beczki stalowe, pojemniki wewnętrzne, zbiorniki na olej opałowy) wózkiem widłowym
  • Załadunek na wszystkie środki transportu (kontener morski, przyczepa, nadwozie wymienne itp.)
  • Załadunek zgodnie ze specyfikacją list załadunkowych i dowodu dostawy
  • Kontrola wizualna i zgłaszanie wadliwych towarów
  • Inwentaryzacja zgodnie z instrukcją
  • Realizacja transportów wewnętrznych
  • Wdrożenie i kontrola instrukcji mocowania ładunku
  • Wsparcie wszystkich działów przy wyjazdach transportowych
  • Wsparcie w załadunku zespołów w przypadku braków kadrowych
  • Zapewnienie porządku i czystości w miejscu pracy oraz w zszywaczu
  • Kod kreskowy (obsługa skanerów ręcznych)

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • wymagane jest prawo jazdy kat. B oraz samochód (mile widziane)
  • doświadczenie na produkcji
  • własne obuwie i odzież robocza
  • pożądane jest ukończone szkolenie zawodowe z zakresu logistyki (specjalista magazynowy lub specjalista ds. logistyki magazynowej)
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • bezpieczna i doświadczona obsługa wózka widłowego (minimum 3 lata doświadczenia)
  • doświadczenie w obsłudze podwójnych wózków widłowych (4 zęby)
  • wiedza z zakresu zabezpieczania ładunków
  • wysoki stopień elastyczności i niezawodności

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.