Operator techniczny- produkcja plastiku BELGIA

Miejsce pracy: Belgia- Antwerpia

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator techniiczny

Opis stanowiska:

  • Ustawianie maszyn
  •  Sprawdzanie parametrów mieszalnika (surowce z tworzyw sztucznych + przemiał/czysty materiał z recyklingu + kolory)
  • Inspekcja techniczna rur, w których materiał jest podgrzewany do 300 stopni i transportowany
  • Obsługa maszyn do formowania rozdmuchowego
  • Dodawanie parametrów i monitorowanie procesu produkcyjnego
  •  Wykonywanie podstawowych napraw mechanicznych i hydraulicznych na liniach produkcyjnych i transportowych
  •  Wizualna kontrola jakości na końcu linii produkcyjnej
  •  Czyszczenie środowiska produkcyjnego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 19€ brutto/h
  •  Zwrot kosztów podróży za pierwszą podróż do Belgii: 250 €
  •  Możliwe nadgodziny płatne w wysokości 150%
  •  Benefity: 13. pensja, pieniądze na wakacje, dodatek za kilometry, dodatek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  •  Stałe wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Zaczynasz od umowy o pracę tymczasową, a po roku możesz otrzymać umowę na czas określony

Wymagania:

  •  Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  •  Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  •  Posiadanie wiedzy technicznej
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego