Operator prasy hydraulicznej , Holandia

Miejsce pracy: Eindhoven

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako operator prasy hydrauliczne

Opis stanowiska:

  • Produkcja wielkoseryjnych części samochodowych
  • Ustawianie i ulepszanie produkcji dla maszyn do blachy
  • Praca na maszynach Muller Weingarten, Exner i Dieffenbacker

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 14€ do 16€ netto/h
  • Możliwość firmowego zakwaterowania w pokojach jednoosobowych
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Znajomość pomiarów, oprzyrządowania (matryc)