Operator maszyn CNC, darmowe zakwaterowanie

Miejsce pracy: Niemcy - Altenburg

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator maszyn CNC  w Niemczech.

Opis stanowiska:

  • Produkcja części dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Obsługa tokarek, frezarek i szlifierek sterowanych CNC ze sterowaniem Siemens (840D Solution Line).
  • Mocowanie części
  • Ustawianie  punktu 0
  • Wprowadzanie drobnych poprawek do sterowania
  • Niezależna wymiana narzędzi
  • Kontrola jakości
  • Pomiary zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Pielęgnacja i konserwacja zgodnie ze specyfikacją
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Praca w systemie 3- zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2300€ netto miesięcznie + dodatek nocny
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
  • Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i emerytalne
  • Wsparcie polskojęzycznych rekruterek
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  •  Doświadczenie jako operator CNC ( możliwość przyuczenia)
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.