Operator CNC frezarki/szlifierki Belgia

Miejsce pracy: OOSTKAMP

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator CNC

Opis stanowiska: Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości podzespołów lotniczych

  • Obsługa maszyn CNC: Prowadzenie i nadzorowanie pracy maszyn CNC, w tym szlifierek i frezarek.
  • Przygotowanie maszyn: Właściwe przygotowanie maszyn do pracy, w tym ustawienie narzędzi oraz materiałów.
  • Produkcja komponentów: Produkcja wysokiej jakości komponentów zgodnie z wymaganiami technicznymi i rysunkami.
  • Kontrola jakości: Samodzielne przeprowadzanie inspekcji gotowych produktów przy użyciu narzędzi pomiarowych.
  • Konserwacja maszyn: Wykonywanie okresowych czynności konserwacyjnych, aby zapewnić sprawność maszyn.
  • Współpraca z zespołem: Ścisła współpraca z programistami CNC oraz innymi członkami zespołu w celu optymalizacji procesu produkcji
  • Praca w systemie 3zmianowym

Oferujemy:

  •  Wynagrodzenie 18,65€ brutto/h po okresie próbnym ponad 20 € brutto/h
  • Premia zmianowa: 12,5%.
  • Premia nocna: 60%
  • Praca w soboty raz w miesiącu – stawka 27,11 € za godzinę
  • Bony żywnościowe 8 € za przepracowany dzień
  • Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętności techniczne: Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz znajomość systemów NC (Mazatrol, Fanuc, Sinumeric będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy