Monter okien i drzwi

Miejsce pracy: Belgia-Kortrijk

ABC Work

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako monter okien i drzwi

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się!- Tobie również postaramy się pomóc

Opis stanowiska:

  • Montaż okien i drzwi aluminiowych
  • Montaż konstrukcji elewacyjnych
  • Montaż szkła
  • Projekty samodzielne jak i zespołowe

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 19.29 € brutto/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 5 lat na stanowisku montera
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
  • Nie boisz się wysokości
  • Potrafisz pracować samodzielnie jak i w zespole