Mechanik przemysłowy

Miejsce pracy: Niemcy - Selters

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Mechanik przemysłowy

Opis stanowiska:

  • Montaż zespołów i systemów zgodnie ze specyfikacjami (e-plan, rysunki, listy części, plany kontroli, standardy jakości, specyfikacje czasowe)
  • Montaż agregatów hydraulicznych
  • Montaż zespołów pneumatycznych
  • Odbiór wstępny zespołów i systemów
  • Wymiana lub przebudowa istniejących systemów, modernizacja
  • Montaż szaf sterowniczych i sterowników
  • Prace przyłączeniowe w szafach sterowniczych i rozdziałach mocy
  • Montaż skomplikowanych systemów rurowych na instalacjach przemysłowych (chłodzenie, sprężone powietrze i granulat/mielony materiał)
  • Wstępne uruchomienie dostaw mediów
  • Produkcja dużych elementów i konstrukcji z zakresu inżynierii mechanicznej
  • Wykonywanie połączeń rurowych (połączenia spawane, zaprasowywane i skręcane)
  • Testy funkcjonalne samodzielnie wykonanych zespołów

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2750€ netto miesięcznie ( możliwość nadgodzin)
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik przemysłowy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
  • Chęć rozwoju i długotrwałej  współpracy