MECHANIK MONTAŻU

Miejsce pracy: Eindhoven

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako MECHANIK MONTAŻU

  Opis stanowiska:

  • Montaż mechaniczny i pneumatyczny maszyn i narzędzi.
  • Schemat zawiera instrukcje krok po kroku. To właściwie LEGO dla dorosłych.
  • Produktami końcowymi są maszyny o wartości powyżej 200 000,00 EUR.
  • Bardzo czysta, lekka i różnorodna  praca.

* Bardzo dobrze na tym stanowisku radzą sobie technicy z doświadczeniem w mechatronice i budowie maszyn precyzyjnych.

  Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 14.50€- 15.40€ nett/h
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Stabilne CV
  • Chęć do podjęcia długoterminowej współpracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.