Lakiernik przemysłowy, bez znajomości języka

Miejsce pracy: Asbach-Bäumenheim

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako lakiernik przemysłowy .

OPIS STANOWISKA:

  • Praca w lakierni dla przemysłu lotniczego: helikoptery, wirniki itp…
  • Lakierowanie farbami wodnymi i żywicznymi
  • Praca na dwie zmiany

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie  14€ brutto/h + 28 € diety dziennie
  • możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
  • niemiecka  umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata
  • premie za polecenie kandydata do pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.