Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Belgia - różne lokalizacje

ABC Work

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako kierowca kat. C

OBOWIĄZKI:

  • Odbiór zużytego oleju  w beczkach ze sklepów i restauracji
  • Praca fizyczna
  • 5 dniowy tydzień pracy
  • 20-30 przystanków dziennie, stałe trasy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 16,18€ brutto/h + dodatek 1,68 € netto do kazdej godziny pracy
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokoje 1 osobowe
  • Zagraniczna umowa o prace
  • Składki zdrowotne
  • Pomoc w dopełnieniu formalności
  • Dobre warunki pracy
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania:

  • Doświadczenie jako kierowca kat. C
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niderlandzkiego
  • Pozytywne i przyjazne nastawienie do klienta.
  • Nie boisz się pracy fizycznej