Kierowca kat.B/ kurier, podstawy języka niemieckiego, od zaraz, Berlin Drezno

Miejsce pracy: Düsseldorf , Monachium, Hannover,Wenden bei Koblenz, Berlin, Drezno

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  kurier

Opis stanowiska:

  • Dostarczanie przesyłek – dostarczanie paczek, listów i innych przesyłek do odbiorców na czas.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa przesyłek – dbanie o to, aby przesyłki nie zostały uszkodzone, zgubione lub skradzione podczas transportu.
  • Prowadzenie dokumentacji – wypełnianie dokumentów potwierdzających odbiór i dostarczenie przesyłek, takich jak listy przewozowe czy pokwitowania.
  • Kontakt z klientem – informowanie odbiorców o dostawie, rozwiązywanie ewentualnych problemów z doręczeniem oraz utrzymywanie profesjonalnego kontaktu z klientami.
  • Obsługa pojazdu – prowadzenie pojazdu służbowego, dbanie o jego stan techniczny oraz utrzymanie czystości.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 14,5€ brutto/h  + 14€ diety dziennej
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowanie, pokoje dwuosobowe
  • Ubezpieczenie
  • Pomoc w dopełnieniu formalności
  • Dobre warunki pracy
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznych koordynatorów

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat.B
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.