Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Norymberga

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator frezarki CNC

Opis stanowiska:

  • Samodzielne ustawianie i obróbka frezarek CNC (5+3 osie)
  • Praca zgodnie z dokumentacją zamówienia i rysunkami technicznymi
  • Ustawianie i obsługa urządzeń dźwigowych (dźwig, szczypce do podnoszenia)- nie są wymagane uprawnienia do obsługi dźwigu
  • Konfigurowanie, ustawianie, obsługa i samodzielne ładowanie różnych frezarek CNC
  • Przeprowadzanie korekt programu

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 2800€ netto
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata
  • Praca od zaraz

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane prawo jazdy i auto
  • Dobra  znajomość języka niemieckiego