Cukiernik, darmowe zakwaterowanie BELGIA

Miejsce pracy: Belgia- Mechelen

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Cukiernik

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i przetwarzanie przepisów (ciasto, nadzienie itp.) zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami
  • Wykończenie i dekorację produktów cukierniczych
  •  Pakowanie, etykietowanie, chłodzenie, zamrażanie i/lub prezentowanie produktów
  • Kontrola jakości pod względem receptury, higieny i bezpieczeństwa.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy (sprzątanie i czyszczenie obszarów roboczych i maszyn).

Oferujemy:

  •  Wynagrodzenie 16-18€ brutto/h +dodatki
  • Bony żywnościowe 8 € za przepracowany dzień
  • Darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako cukiernik oraz stabilne CV
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego