Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: Belgia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Operator frezarki CNC

Opis stanowiska:

  • Frezowanie elementów mechanicznych (wiercenie, frezowanie, wytaczanie i gwintowanie)
  • Samodzielna interpretacja planów
  • Samodzielne ustawianie niezbędnych narzędzi skrawających
  • Samodzielne programowanie maszyn: 3-, 4- i 5-osiowe frezarki
  • Praca z najnowszymi maszynami do obróbki metalu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 17 € brutto/h + premie zmianowe
  • Voucher na jedzenie 8 € dziennie
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 euro po czterech tygodniach pracy
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Premia wakacyjna – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Świadczenia na każde dziecko
  • Zapewniony transport – rower
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Znajomość lub doświadczenie we frezowaniu (CNC) (Siemens, Fanuc, Heiden Hain)
  • Komunikatywny język angielski
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym