Rzeźnik- podstawy angielskiego

Miejsce pracy: Staden

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako rzeźnik w Belgii

Opis stanowiska:

  • Rozbiór, trybowanie mięsa wieprzowego,
  • Klasyfikacja i obróbka mięsa,
  • Przestrzeganie właściwych procedur postępowania z żywnością i bezpieczeństwa, w tym kontroli temperatury i etykietowania,
  • Utrzymanie czystości i standardów sanitarnych, w tym prawidłowe postępowanie i utylizacja skrawków mięsnych i odpadów,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 17,48€ – 18,06 € brutto/h + bony na posiłki: 4,77 € / dzień
  • Zapewniona odzież robocza
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie jako rzeźnik
  • Podstawowa  znajomość angielskiego
  • Chęć do podjęcia dłużej współpracy