Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: Holandia- Apeldoorn

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Lakiernik samochodowy.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie części samochodowych do prac lakierniczych
  • Obróbka powierzchni
  • Lakierowanie pojazdów i części pojazdów
  • Drobne prace demontażowo-montażowe
  • Kontrola czystości i jakości powierzchni

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 575€ do 600€ netto tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako Lakiernik samochodowy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy oraz auto