Komisjoner z uprawnieniami na wózki widłowe

Miejsce pracy: Blasien

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako komisjoner

Opis stanowiska:

  • Kompletacja zamówień za pomocą skanera
  • Obsługa wózka widłowego
  • Odbiór towaru
  • Przygotowywanie do wysyłki

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 1900€ netto miesięcznie+ dodatki
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • Możliwość skorzystania z darmowego  zakwaterowania
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Cykliczne podwyżki
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie jako komisjoner
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy