Inspektor NDT – Holandia

Miejsce pracy: Breda, Holandia

Szukasz pracy jako inspektor NDT za granicą? Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia – to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako inspektor NDT.

Opis stanowiska: Stanowisko stacjonarne w zakładzie produkującym narzędzia odpowiedzialne za wykonywanie badań nieniszczących materiałów źródłowych, spoin i wyrobów gotowych z wykorzystaniem kontroli magnetyczno-proszkowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17€ aż do 20 € netto/h
  • Komfortowe zakwaterowanie w przystępnej cenie w pokojach jednoosobowych
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Stała opieka polskiego koordynatora,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu,
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera,
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata.

 Wymagania:

  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Certyfikaty MT2 (zgodny z ISO lub ASME) oraz mile widziany również UT2,
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Chęć do pojęcia dłuższej współpracy.

O nas – ABC Work: Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.