Elektromechanik

Miejsce pracy: Tielt

ABC Work to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy  jako Elektromechanik

Opis stanowiska:

  • Konserwacja elektryczna, jak i mechaniczną naszych maszyn
  • Razem ze swoimi współpracownikami i kierownikiem działu dbasz o to, aby maszyny
    działały optymalnie i osiągały maksymalną ogólną efektywność sprzętu
  • Konserwacja zapobiegawcza i naprawcza maszyn , dostosowanie  instalacji, modyfikacje

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 17€ brutto/ h
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Zakwaterowanie : umeblowane zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe woda, gaz i prąd wliczone
    w cenę oraz nieograniczony dostęp do Internetu (opłata tygodniowa 100 euro)
  • Zwrot kosztów podróży do Belgii 125€ po przepracowanych 4 tygodniach
  • Premia na koniec roku – 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek urlopowy – 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Składki zdrowotne– ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Zapewniony transport – rower

Wymagania:

  •  Doświadczenie jako elektromechanik
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie z zakresu mechaniki, technik montażu, pneumatyki i hydrauliki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie sterowania PLC będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.