O nas

ABC Work to prowadząca legalną działalność agencja pracy za granicą. Jesteśmy rodzinną firmą, która już od 2010 r. z sukcesami aktywnie działa w branży HR, rekrutując do pracy w Polsce i za granicą.

Praca za granicą z ABC Work

Codziennie w sprawie pracy za granicą kontaktuje się z nami kilkadziesiąt osób, chętnych, by podjąć zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej. Kuszą ich wysokie zarobki, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia cennego doświadczenia czy szansa na podszkolenie języka obcego. Dlaczego jednak wybierają właśnie naszą agencję?

  • Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ). Znajdziecie nas pod numerem 12912. Oznacza to, że działamy w 100% legalnie, a nasze działania są kontrolowane przez organy samorządowe. Co roku sprawdzają one przestrzeganie warunków prowadzenia działalności agencji zatrudnienia przez firmę i potwierdzają wysoką jakość naszych usług.
  • Posiadamy duże doświadczenie w zakresie pośrednictwa pracy za granicą. Stale współpracujemy z kilkudziesięcioma znaczącymi firmami zagranicznymi, mającymi swoje siedziby m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii czy Szwajcarii. Dzięki temu baza naszych ofert jest niezwykle bogata. Od 2010 r. udało nam się znaleźć idealną pracę dla blisko tysiąca osób!
  • Naszym atutem jest zespół wykształconych, kreatywnych i energicznych osób, zaangażowanych w prowadzony proces rekrutacji. Żaden z kandydatów nie jest dla nas anonimowy. Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu aż po ostatni dzień pracy.

Gdzie możesz pracować?

Oto mapa. Na zielono zaznaczyliśmy miejsca, w których działamy.

obszar działania abc work

Naszą solidność potwierdzają liczne listy gratulacyjne.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.

Za chwilę otrzymasz e-mail z prośbą o potwierdzenbie zapisu.
Potwierdź subskrypcję klikając w link wiadomości.
Dziękujemy!