Stolarz meblowy BELGIA

Miejsce pracy: Vichte

Agencja pracy ABC Work (licencja nr 12912) aktualnie poszukuje dla naszych zagranicznych partnerów osób do pracy na stanowisku stolarz meblowy    .

Poszukujemy osób z całej Polski. Praca od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od  18-19.20€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • mierzenie materiałów i przygotowanie do obróbki
  • składanie elementów i klejenie mebli
  • lakierowanie mebli
  • montaż mebli

Wymagania:

  • doświadczenie jako stolarz minimum 5 lat
  • znajomość maszyn do obróbki drewna
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość maszyn CNC
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy