Pracownik produkcji, betoniarnia

Miejsce pracy: Berg

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Pracownik produkcji w betoniarni

Opis stanowiska:

  • Produkcja kostki betonowej
  • Kontrola optyczna kamieni pod kątem uszkodzeń
  • Prace szalunkowe
  • Prace betoniarskie
  • Szalowanie wyrobów, czyszczenie i betonowanie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2500€ netto miesięcznie
  • Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • Cykliczne podwyżki
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • Praca od zaraz

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z betonem
  • Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego