Dekarz

Miejsce pracy: Zulte

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako dekarz

OPIS STANOWISKA:

  • Praca na dachach płaskich i spadzistych
  • Krycie i izolacja dachów
  • Ułożenie i uszczelnienie elementów stolarskich na dachu
  • Klejenie EPDM
  • Konserwacja

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie od 18.09€ brutto/h
  • Bon na żywność 6€ za każdy przepracowany dzień
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę ,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Komunikatywna  znajomość  języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy oraz auto na dojazd do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444.